Staňka Dvořáková telefon: 774 248 325

O mně

PaedDr. Stanislava Dvořáková

Osud mi nastavil život tak, abych se věnovala pomoci jiným a předávala jim to, co jsem se sama naučila.


Těžká životní období, kterými jsem před lety procházela, mne dovedla na cestu hledání smyslu života. Dokud jsem byla naplněna smutkem a bolestí, nedařilo se mi situaci změnit, i když jsem absolvovala několik seminářů a kurzů osobnostního rozvoje. Nechápala jsem, proč se mi děje tolik zlého, když se snažím dávat jen dobro.

Hledala jsem smysl života a otevřela jsem si cestu sama k sobě. Začala jsem vnímat energie v sobě i kolem mne. Postupně jsem se s nimi naučila pracovat a rozumět jim. S jejich pomocí se mi začal měnit život k lepšímu. Napojila jsem se na lásku svého srdce a s pomocí vesmírné Energie lásky jsem našla cestu z bezvýchodných situací a opět pocítila chuť do života. Naučila jsem se pracovat s mocnou energií, která má schopnost měnit negativní energie, harmonizovat i léčit.

Absolvovala jsem masážní kurzy a začala jsem energii lásky využívat při harmonizaci a léčení duše i těla.

Nyní poskytuji terapeutickou pomoc při různých potížích, poradenství, masáže, učím různé relaxační techniky, organizuji meditační setkání. Během spolupráce s Petrem Lacinou z masážního a relaxačního studia Zdraví v Praze jsem byla lektorkou na kurzech či ozdravných pobytech (Očisty těla, půsty, cvičení Tai-chi, Reiki, Ozdravení zraku a páteře,...), které jsme společně s Petrem pořádali. Učím ostatní, jak v sobě sílu lásky objevit.

Patřím tedy mezi ty, kteří na základě svých zkušeností ukazují ostatním cestu ozdravování duše i těla. Dávám pomocnou ruku všem, kteří na sobě chtějí pracovat a najít lék na zlepšení zdraví i samotného pocitu prožívání. Pracuji jak s dospělými, tak s dětmi. Při své práci využívám poznatky a zkušenosti z mnohaleté pedagogicko–psychologické praxe.

Energie, kterými naplňuji svá předávání, jsou láskyplné a harmonizační. Předávám ostatním své zkušenosti s vesmírnou Energií lásky a dávám jim možnost poznat její sílu. Napojení na ni jsem dostala jako dar Vesmíru, mohu využívat její léčivé působení. Učím, jak očistit energii srdce od negativních emocí a jak lásku srdce propojit s láskou vesmírnou. Každý ji pak může využít jako lék či jako pomoc v jakékoli životní situaci.

Nechci nikoho nutit lásku v sobě objevit a očistit ji od negativních energií a emocí, které na sebe během žití nanesla. Chci jen pomoci těm, kteří na její sílu a léčivou moc věří a jsou rozhodnuti díky ní očistit sebe, své okolí i svět od nemocí a zla.

Mým přáním je, aby všichni, kteří využijí mých služeb, ať masáží či terapií nebo jiných setkání, odcházeli spokojeni a s úsměvem na tváři.

Staňka Dvořáková

    Patřím mezi ty, kteří na základě svých zkušeností ukazují ostatním cestu ozdravování duše i těla. Naučila jsem se pracovat s mocnou Energií lásky svého srdce i Energií vesmírné lásky, která má schopnost měnit negativní energie, harmonizovat i léčit. Předávám ostatním své zkušenosti a dávám jim možnost poznat sílu této energie.

Můj kontakt

Staňka Dvořáková
Dačického 6
(u stanice metra Pražského povstání)
Praha 4
Tel: +420 774 248 325
email: laskou.svetlem@seznam.cz

back to top