Staňka Dvořáková telefon: 774 248 325

Pro tělo i duši

Pokud chcete dopřát svému tělu i duši radost a uvolnění, jste tu správně!

Ukážu Vám cestu, jak ozdravit své tělo, načerpat vnitřní sílu a nastavit se na láskyplné a harmonické energie. Mohu Vás naučit, jak život prožívat snadněji a radostněji.

Pracuji s láskyplnými vesmírnými energiemi, které nám mohou mnoho pomáhat, i když je nevidíme. Kromě energie Reiki je to hlavně vesmírná Energie lásky. Napojení na ni jsem dostala jako dar Vesmíru, mohu využívat její léčivé působení a učit ostatní, jak se s ní také propojit.

Přestože pracuji v Praze, cesta ke mně je otevřená všem. Pro pomoc si přijíždějí i klienti z daleka, využívají zejména léčebnou terapii na očistu duše.

„Je nutné pečovat o duši i tělo, neboť jsou jako spojené nádoby. Když jedna pláče, druhá je nemocná. Naopak radost a harmonie se pojí se zdravím a vitalitou.“ —Staňka Dvořáková

Masáže

Pro tělo nabízím masáže, které mají na organismus léčivé i očistné působení, neboť jsou doplňovány léčivými i harmonizačními energiemi (Energií lásky, Reiki).

Více zde

Pro duši léčebné terapie.

Při „léčení“ Energií lásky pomáhám lidem najít svou lásku i odvahu změnit svůj život tak, aby byl naplněn láskou, harmonií i radostí. Jinými slovy, nabízím způsob, jak Energií lásky léčit duši a následně i tělo.

Více zde

Společně s Petrem Lacinou, který vede masážní a relaxační studio Zdraví, pořádáme kurzy a ozdravné pobyty s různým zaměřením. Jsou otevřené všem, kteří chtějí naplnit svůj život radostí, pohybem i relaxací, a tak své tělo ozdravit. Účastníkům předáváme vše na základě vlastních zkušeností. Vice informaci najdete na www.navratsamiksobe.cz a www.masaze.eu

Staňka Dvořáková

    Patřím mezi ty, kteří na základě svých zkušeností ukazují ostatním cestu ozdravování duše i těla. Naučila jsem se pracovat s mocnou Energií lásky svého srdce i Energií vesmírné lásky, která má schopnost měnit negativní energie, harmonizovat i léčit. Předávám ostatním své zkušenosti a dávám jim možnost poznat sílu této energie.

Můj kontakt

Staňka Dvořáková
Dačického 6
(u stanice metra Pražského povstání)
Praha 4
Tel: +420 774 248 325
email: laskou.svetlem@seznam.cz

back to top